ID |
Antolatzailea |
Eguna
Irteera |
Irteera
Ordua |
Bukaera
Ordua |
IBILBIDEA |
1 |
ALTZAKO KOXKORRA |
20/01/2013 |
0.00 |
3.00 |
- 00:00 TXAPIN ENE
- 00:50 ALTZA-CASCO
- 01:15 C/ELIZASU
- 01:30 PºALTZA
- 01:50 ROTETA
- 02:00 PARQUE HARRIA
- 02:30 PºALTZA
- 03:00 TXAPIN-ENE
|
2 |
ARTZAK ORTZEOK ELKARTEA |
20/01/2013 |
12.00 |
15.00 |
- 11:45 INTXAURRONDO 60 ARTZAK ORTZEOK ELK.
- 12:00 ALTO MIRACRUZ
LUIS PRADERA
12:15 ALAI ETXE
- 12:30 Pº ZUBIAURRE
- 12:40 VIRGEN DEL CORO
- 13:00 IRURAK
- 13:15 MONS
- 13:30 ZARATEGI PAS.
- 13:45 GAZTELU
- 14:00 LOS LUISES
ZUBIAURRE PAS.
- 14:15 TXANPARRENEA
- 14:45 RESIDENCIA S.JOSE
- 15:00 INTXAURRONDO 60 ARTZAK ORTZEOK ELK.
|
3 |
BIDEBIETA |
20/01/2013 |
17.30 |
20.00 |
- 17:30 SALIDA DE LA SOCIEDAD
- 18:00 PARADA HOGAR DEL
UBILADO
- 18:30 SENTIDO DE LA
CIRCULACION PARANDO EN
CAFETERIA BIDEBIETA
18:45 AMBULATORIO
- 19:00 BAJADA A LA PLAZOLETA
E J.C.GUERRA
- 19:30 SUBIDA PARANDO EN LAS C.PUBLICAS
- 19:45 PEÑA TAURINA LA PAZ
- 20:00 SOCIEDAD BIDEBIETA
|
4 |
BOSKOTARRAK |
20/01/2013 |
0.00 |
2.30 |
- 00:00 Pº CASARES 143 SDAD.BOSKOTARRAK PºCASARES
- 00:15 ARRI ZAR
- 00:30 ARRI BERRI
- 00:45 SANTA BARBARA
- 01:15 ROTETA
- 02:15 PARQUE DE ARRIYA
ARRI ZAR-Pº CASARES 143- SDAD
- OSKOTARRAK
|
5 |
BOSKOZALEAK |
20/01/2013 |
17.00 |
20.30 |
- 17:00 LOS LUISES-SDAD BOZKOZALEAK
- 17:00 CLINICA EL PILAR
- 7:10 ZARATEGI-EXTREMEÑO
- 17:15 TXARA I (INTERIOR CENTRO)
- 17:30 PLAZA SAGASTIEDER
- 17:50 CALLE GALICIA
- 18:00 PLAZA VALENCIA SDAD INTXAURRA
- 18:30 BARATZATEGUI
- 18:45 TXARA II
- 19:00 ZARATEGUI-BASOTXIKI-ETXEPARE
- 19:30 SOCIEDAD AIZALDE
- 20:00 SDAD IRURAK
- 20:15 SDAD MONS
- 20:30 Mª AUXILIADORA
- FIN DE RECORRIDO
|
6 |
GUREA |
20/01/2013 |
0.00 |
2.00 |
- 00:00 PASEO ALTZA TRASERA
- 00:30 ROTETA BEKOA
- 00:45 ROTETA GOIKOA
- 01:00 ARRIBERRI
- 01:15 SANTA BARBARA
- 01:30 ELIZASU
- 01:45 POR EL VIAL
- 02:00 ARRIA
|
7 |
HAIZALDE |
20/01/2013 |
18.00 |
21.30 |
- 18:00 -PZA.BERNAT ETXEPARE (P)
- 18:30-Pº ZARATEGI (P)
- 18:45-PZA.SAGASTI EDER
- 18:45-GALICIA
- 18:50-EXTREMADURA (P)
- 19:05-Pº BARATZATEGI
- 19:10-Pº ZARATEGI 15-BASO TXIKI (P)
- 19:50-PºMONS (P)
- 20:15-IRURAK (P)
- 20:40-LIZARDI
- 20:45-LUISES (P)
- 21:00-LIZARDI
- 21:05-PºMONS
- 21:30-PZA. BERNAT ETXEPARE (P)
|
8 |
INTXAURRA |
20/01/2013 |
0.00 |
3.30 |
- 00:00 PZA.VALENCIA
- 00:20 BARATZATEGI
- 00:45 PLAZA SAGASTIEDER
- 01:15 PL.GABRIEL CELAYA / SOCIEDAD HAIZALDE
- 01:45 IRURAK
- 02:00 PASEO DE MONS / SOCIEDAD MONS
- 02:30 C/ LOS LUISES / SOCIEDAD BOSKOZALEAK
- 03:00 PASEO ZARATEGUI / CENTRO EXTREMEÑO
- 03:30 PLAZA VALENCIA
|
9 |
IRURAK |
20/01/2013 |
0.00 |
3.30 |
- 23:45 PLAZA IRURAK
- PºMONS
- 00:30 BASO TXIKI
- 00:45 ZARATEGI
- 01:00 BARATZATEGI
- 01:20 ZARATEGI
- 01:35 LIZARDI
- 01:50 LOS LUISES
- PºZUBIAURRE-JUSTO ELIZARAN
- 02:10 INTXAURRONDO
- 02:30 ALTO MIRACRUZ
- INTXAURRONDO-PºZUBIAURRE
- 03:00 N.SRA. DEL CORO
- 03:15 PLAZA IRURAK
|
10 |
JOLASTOKIETA |
20/01/2013 |
0.00 |
3.00 |
- 00:00 PZA. JOLASTOKIETA-BERTS.TXIRRITA
- 70-72
- 01:00 SOCIEDAD BOSKOTARRAK
- 01:30 SOCIEDAD GUREA
- 01:45 SOCIEDAD SERRANITO
- 02:00 PARQUE ARRIA
- 02:30 PZA. JOLASTOKIETA
|
11 |
MONS SOCIEDAD |
20/01/2013 |
17.30 |
21.00 |
- 18:00 - INTXAURRONDO NORTE
- 18:30 - Pº ZARATEGUI
- 18:45 - Pº MONS
- 19:00 - PLAZA IRURAK
- 19:30 - INTXAURRONDO VIEJO
- 20:30 - Pº LIZARDI
- 21:00 - Pº MONS
|
12 |
SOCIEDAD
LEOSIÑETA
BERTSOLARI |
20/01/2013 |
0.00 |
2.30 |
- 00:00 LARRATXO 22
- 00:45 PLAZA SAN LUIS
- 01:00 BERTSOLARI TXIRRITA
- 02:30 LARRATXO 22
|
13 |
ZULO ZAHAR |
20/01/2013 |
15.30 |
18.30 |
- 15:30-16:00 INTXAUR. ZAHARRA (ZULO ZAHAR)
- 16:00-16:30 MIRACRUZ GAINA(ARZAK)
- INTXAURRONDO KALEA
- MIRACRUZ GAINA
- ZUBIAURRE ZUBIA
- EL KORO
- IRURAK
- BASOTXIKI
- LIZARDI ALDAPA
- ZUBIAURRE
- JUSTO ELIZARAN
- INTXAURRONDO KALEA
|
14 |
ABANDOTARRA |
20/01/2013 |
18.30 |
22.00 |
- Pº BIZKAIA-SANCHO EL SABIO-AZPEITIA-J.M. SALABERRIA-PZA.SAUCE-SANCHO EL SABIO-CORTAZAR-Pº BIZKAIA-TENA-SANCHO EL SABIO-CENTENARIO-MORAZA-REYES CATOLICOS,SANCHEZ TOCA, FUENTERRABIA, LARRAMENDI-URBIETA-CENTENARIO-Pº BIZKAIA
|
15 |
AMARA BERRI GURASO ELKARTE DANBORRADA |
20/01/2013 |
20.00 |
0.30 |
- 20:00 COLEGIO AMARA BERRI PLAZA FERRERIAS
- COFRADIAS DONOSTIARRAS
- 20:35 PLAZA DE LOS ETXEBERRI
- MERCADERES
- 21:15 J.BARKAIZTEGI SDAD. SANTIAGOMENDI
- 21:45 PIO XII HOTEL AMARA PLAZA
- FELIPE IV-GREGORIO ORDOÑEZ
- 22:30 CORSARIOS VASCOS BAR OSINAGA
- PESC.DE TERRANOVA-CÍA DE CARACAS-TORIBIO
- ALZAGA
- 22:45 IGNACIO MERCADER BAR PASEALEKU
- ISABEL II
- 23:30 AVDA. MADRID LAGUN GARBIAK
- 23:45 FERRERIAS
|
16 |
DONOSTI C.D. |
19/01/09 |
23.45 |
3.00 |
- 23:45 PLAZA ESTUDIOS
- 00:15 BALLENEROS
- 00:30 FELIPE IV IMPARES
- 00:45 FELIPE IV PARES
- 00:55 PLAZA IRUN
- 00:55 BALLENEROS
- 00:59 AITA DONOSTI
- 01:00 PLAZA FERRERIAS
- 01:30 ISABEL II
- 02:30 PLAZA IRUN
- 02:55 FELIPE IV
|
17 |
EL SAUCE |
20/01/2013 |
21.00 |
0.00 |
- 21:00 SOCIEDAD EL SAUCE
- 21:30 SAGRADA FAMILIA
- 21:45 J. BARCAIZTEGI SDAD. SANTIAGOMENDI
- 21:45 PIO XII HOTEL AMARA PLAZA
- 22:30 SANCHO SABIO SDAD. EUSKO ALKARTASUNA
- 22:40 PASEO ERRONDO BAR TXOKO DE BACO
- 23:00 CALLE AZPEITIA BAR INTXIXU
- 23:15 SANCHO EL SABIO BAR AGUSTIN
- 23:30 PLAZA SAUCE O SAGRADA FAMILIA
- 23:45 SOCIEDAD EL SAUCE
|
18 |
IKASBIDE KULTUR ELKARTEA |
20/01/2013 |
16.45 |
20.15 |
- 16:45 ISABEL II
- 17:00 SUPER AMARA
- 17:20 PZA COFRADIAS DONOSTIARRAS
- 17:45 PZA DE LOS ETXEBERRI
- 18:00 IKASBIDE IKASTOLA
- 18:20 JAVIER DE BARKAIZTEGI
- 18:45 PZA PIO XII AMARA PLAZA
- 19:05 AVDA FELIPE IV
- 19:15 PZA IRUN
- 19:35 OSINAGA
- 19:45 BALLENEROS
- 20:00 ARMERIAS
- 20:15 AVDA ISABEL II
- 20:15 IKASBIDE K.E.
|
19 |
KATALINA ERAUSO DANBORRADA |
20/01/2013 |
11.45 |
15.15 |
- CATALINA DE ERAUSO IKASTETXEA, JOSE MARIA SALABERRIA, PODAVINES, PLAZA FERRERIAS, AVENIDA MADRID, ISABEL II, PLAZA DE LOS MARINOS, ISABEL II, PLAZA IRUN, REAL COMPAÑIA DE CARACAS- PLAZA IRUN- FELIPE IV- AVENIDA MADRID, PLAZA PIO XII, JAVIER BARCAIZTEGUI, CATALINA ERAUSO IKASTETXEA
|
20 |
LAGUN BERRIAK |
20/01/2013 |
17.00 |
20.30 |
- 17:00 AVDA. MADRID 22-24
- 17:25 PLAZA IGNACIO MERCADER-PLAZA IRUN
- 18:05 ISABEL II
- 18:30 PZA. ETXEBERRI
- 19:00 JAVIER BARCAIZTEGI
- 19:30 PZA.COFRADIAS DONOSTIARRAS
- 19:55 PZA.OLAETA
|
21 |
POLITECNICO EASO |
20/01/2013 |
21.00 |
23.00 |
- 21:00 INSTITUTO EASO
- PLAZA IO XII (parada hotel Amara plaza)
- SANCHO EL SABIO (ida)
- SANCHO EL SABIO (vuelta, parada
- cafetería Astorio)
- J.M. COLLADO
- J.M. SALAVERRIA
- POR EL PASADIZO DE PODAVINES A
- PARQUE DE FERRERIAS
- AVDA MADRID
- ISABEL II. (parada en plaza de los Marinos)
- PLAZA IRUN. ARCCO
- FELIPE IV
- INSTITUTO EASO
|
22 |
SANTIAGOMENDI ELKARTEA |
20/01/2013 |
0.00 |
4.00 |
- 00:00 BARKAIZTEGI
- 00:30 AMEZKETA-PZA
- 00:45 ETXEBERRI-PZA
- 01:00 COFRADIAS DONOSTIARRAS
- PZA FERRERIAS
- 01:15 AVDA.MADRID
- 01:30 PZA.MARINOS
- 02:00 PIO XII
- PADRE COLLADO-SALABERRIA-SOCIEDAD
|
23 |
TAMBORRADA D.Y.A |
20/01/2013 |
15.30 |
19.00 |
- JAVIER DE BARKAIZTEGI, JOSE MARIA SALAVERRIA, PODAVINES, PLAZA COFRADIAS DONOSTIARRAS, PLAZA DE LOS ETXEBERRI, CATALINA DE ERAUSO, PASEO DE ERRONDO, PEDRO MANUEL COLLADO, JOSE MARIA SALAVERRIA, AZPEITIA, SANCHO EL SABIO, PLAZA PIO XII, PEDRO MANUEL COLLADO, PASEO ERRONDO, JAVIER DE BARKAIZTEGI
|
24 |
TAMBORRADA TXUBILLO |
20/01/2013 |
16.30 |
20.00 |
- 16:30 PL.EASO-C/MORAZA-C/URBIETA-C/ PEDRO EGAÑA- C/ EASO-C/ARRASATE-C/TRIUNFO-C/SAN MARTIN-PLZA BUEN PASTOR-C/URDANETA-C/URBIETA-C/LARRAMENDI-C/EASO
- 20:00 PZA.EASO
|
25 |
URTOKI |
20/01/2013 |
18.30 |
22.15 |
- 18:30 - 18:45 PARADA FRENTE A LA SOCIEDAD (COMPAÑÍA CARACAS 1)
- PESCADORES DE TERRANOVA HASTA ARCCO
- 18:50 - 18:55 PARADA FRENTE A ARCCO
- CORSARIOS VASCOS - ILLUMBE HASTA CARMELO
- 19:00 - 19:10 PARADA EL CARMELO
- 19:10 AV. MADRID IMPARES, GIRO ISABEL II PARES HASTA VENTA DE CURRO
- 19:25 - 19:35 VENTA DEL CURRO
- 19:35 -19:40 PLAZA - FERRERIAS
- 19:40 - 20:30 PLAZA FERRERIAS (CONCENTRACION DE TAMBORRADAS)
- 20:30 - 20:40 PARADA PLAZA ARMERIAS
- 20:40 - 20:50 PLAZA ARMERIAS
- 20:50 - 20:55 ISABEL II- CRUCE AV MADRID-SOCIEDAD IKASBIDE
- 20:55 - 21:05 PARADA IKASBIDE
- 21:05 ISABEL II - PLAZA IRUN(SIN BORDEAR) - BALLENEROS (IMPAR) - P.IG.MERCADER
- 21:10 - 21:15 PARADA PZA.IG.MERCADER
- 21:15 BALLENEROS (PARES) - PLAZA IRUN HASTA FELIPE IV- CD DONOSTI
- 21:20 PARADA CD DONOSTI
- 21:25-21:30 FELIPE IV (IMPARES+ PARES) HASTA BAR ASCENSIO
- 21:30 PARADA BAR ASCENSIO
- 21:35 - 21:40 FELIPE IV - PLAZA IRUN (SIN BORDEAR) -GREGORIO ORDOÑEZ-PLAZA EIBAR
- 21:40 - 21:55 PARADA PLAZA EIBAR
- 21:55 CORSARIOS VASCOS HASTA BAR OSINAGA Y BARUN
- 21:57 PARADA BAR OSINAGA Y BARUN
- 22:08 PASEO TERRANOVA HASTA URTOKI
- 22:10-22:15 PARADA FINAL 3 CANCIONES
|
26 |
ANTIGUAKO GAZTEEN DANBORRADA |
20/01/2013 |
7.00 |
11.00 |
- 08:00 ALFONSO XIII-MATIA
- 08:15 ESCOLTA REAL BAROLIYOS
- 08:30 ESCOLTA REAL
- 08:40 ESCOLTA REAL PLAZA--MIKELETES-ZUMALAKARREGI
- 08:30 BENTA BERRI-ETXEGARAI-SERTJ.GOIKOA
- 08:45 LIZARRITURRI
- 08:50 ANTIGUOKO-BENTA BERRI-GURIDI
- 09:20 JUAN DE GARAI-MATIA-AIZKORRI
- 09:40 MUNIBE SANSUSTENE
- 10:00 LUGARITZ-Pº HERIZ-MATIA-BENTA BERRI-
- MATIA-GASKUÑA-CRUZ ROJA
- 11:00 ALFONSO XIII
|
27 |
ANTIGUOKO DANBORRADA |
20/01/2013 |
18.00 |
22.15 |
- 18:00 SIMONA DE LA JUST (SALIDA)
- 18:40 PLAZA JOSE Mª SERT (HOMENAJE)
- SIMONA LA JUST
- 19:15 RESURRECCION Mª AZKUE (BAR R-K)
- 19:25 KARMELO ETXEGARAY (BAR ASPALDIKO)
- AVDA ZARAUTZ
- 19:35 AVDA. ZUMALACARREGUI (OHIANDAR)
- 19:55 AVDA. ZUMALACARREGUI (HOTEL CODINA)
- 19:55 AVDA. ZUMALACARREGUI (TAMBORRADA EKINTZA)
- 20:10 JUAN DE GARAY (SOC. BASTO ETXEA)
- 20:20 PLAZA TXALUPAGUILLENE (SOC. SANSUSTENE)
- CALLE MATIA
- 20:35 PLAZA GASCUÑA (TAMBORRADA UPV)
- 20:50 C/ ESCOLTA REAL (BAR OLIYOS)
- BAR ARANZAZU
- 21:05 ISTINGORRA (CAFETERIA LAGUNAK)
- 21:15 ISTINGORRA (BODEGON ANTIGUO)
- 21:25 ISTINGORRA ( SOC. ISTINGORRA)
- CALLE MATIA
- 21:40 C/ MATIA (BAR DANENA)
- 21:50 PLAZA ERROTATXO (ANTIGUAKO K.E.)
|
28 |
ATOTXA ERREKA |
20/01/2013 |
0.00 |
2.45 |
- 00:00 AVDA. AÑORGA 1
- 00:45 NUEVA ROTONDA N-1 CRUCE CAMINO DE ATOTXA ERREKA
- 01:00 AVDA.AÑORGA 24-26
- 01:15 AÑORGA TXIKI 10-13
- 02:45 AVDA.AÑORGA 1
- (SI NO SE PUEDE ACOMPAÑAR TODO EL RECORRIDO, SE SOLICITA AYUDA DESDE LAS 0:45 A LAS 01:00 PARA PODER CRUZAR CON GARANTIA LA NACIONAL I)
|
29 |
AXULAR |
20/01/2013 |
17.00 |
21.00 |
- 17:15 AXULAR IKASTOLA (15 MIN)
- 17:30 BAR SAINT ETIENNE (10 MIN)
- 17:45 PLAZA BORROTO (15 MIN)
- 18:15 HOGAR JUBILADO (30 MIN)
- 19:00 BAR MUNTO BERRI (15 MIN)
- 19:30 HOTEL PALACIO AIETE (15 MIN)
- 20:00 JOLAS TOKI (30 MIN)
- 20:45 CLUB ETXADI (15 MIN)
|
30 |
BASO ETXEA |
20/01/2013 |
21.00 |
0.30 |
- 21:00 JUAN DE GARAI
- 21:15 MAESTRO GURIDI
- 21:30 MATIA
- 21:45 AITZGORRI
- 21:50 MUNIBE
- 22:00 Pª HERIZ
- 22:15 MATIA
- 22:25 IZTINGORRA
- 22:35 MATIA
- 22:45 ESCOLTA REL
- 22:55 MIKELETES
- 23:05 PALACIO
- 23:30 MATIA
- 24:00 PLAZA BENTA BERRI (ARRIADA DE BANDERA)
- 00:15 MATIA
- 00:30 JUAN DE GARAI
|
31 |
BENTA-BERRIKO LAGUNAK |
20/01/2013 |
17.00 |
21.00 |
- 17:00 PLAZA JOSE MARIA SERT (KIOSKO)
- 17:15 C/ OIHENART (17:15 MANDRAGORA- 17:30 ARTIKUTZA)
- 17:45 PLAZA CARO BAROJA
- C/ M.LEKUONA
- 18:10 AVDA.TOLOSA (18:10 ANTIGUO BERRI, 18:25 KISKIL)
- C/ VITORIA
- 18:55 PLAZA ZUBI MUSU (18:55 SOCIEDAD ZUBI MUSU- 19:25 UR-GAIN)
- 19:40 MAESTRO GURIDI (ON-EGIN)
- C/ JUAN DE GARAY
- CALLE MATIA
- 20:00 PLAZA BENTA BERRI
- 20:20 C/ ANTONIO ARZAK (NEVADA)
- 20:35 PLAZA JOSE Mª SERT (R.K - MOGAMBO - KIOSKO)
|
32 |
IBAETA-IBADAN |
20/01/2013 |
10.30 |
14.30 |
- 10:30 IGLESIA ESPIRITU SANTO
- 11:00 ILLARABERRI
- 11:30 IBAETA
- 12:30 ZAPATARI
- 12:45 MATIA-ZAPATARI
- 13:30 TERESATXO
- 14:00 ZAPATARI
- 14:15 ILLARRABERRI
- 14:30 IGLESIA ESPIRITU SANTO
|
33 |
IKASTOLA EKINTZA |
20/01/2013 |
16.45 |
21.30 |
- 16:45 IKASTOLA EKINTZA
- 17:00 LOURDES TXIKI (Pº IGELDO)
- 17:15 LA SIRENA ( Pº IGELDO-IRUÑA-WIESBADEN)
- 17:35 HOTEL EZEIZA (INFANTE D.JUAN-IRUÑA)
- 17:55 HOTEL SAN SEBASTIAN (AVDA. ZUMALAKARREGI-BENTA BERRI)
- 18:15 PLAZA BENTA BERRI (SANSUSTENE)
- 18:25 SOCIEDAD SANSUSTENE (PLAZA TXALUPAGILLENE-JUAN DE GARAY)
- 18:50 SDAD. BASO ETXEA (JUAN DE GARAY - MATIA)
- 19:05 PZA.GASKONIA (MATIA)
- 19:15 IGLESIA SAN SEBASTIAN MARTIR
- 19:25 PLAZA ERROTATXO
- 19:30 BAR PEPE ( AVDA. ZUMALAKARREGI)
- 19:50 HOTEL CODINA
- 20:05 ERTZANTZA (VITORIA - TRENTO)
- 20:20 BAR UR-GAIN (TRENTO - Pº ONDARRETA)
- 20:35 SOCIEDAD.ZUBI MUSU (Pº ONDARRETA)
- 21:05 COLEGIO MAYOR OLARAIN
- 21:30 IKASTOLA EKINTZA
|
34 |
REAL CLUB DE TENIS |
20/01/2013 |
0.00 |
4.00 |
- 00:00 Izada bandera RCTSS (PºChillida)
- 00:20 Restaurante Branka (PºChillida)
- 00:35 PºPeine de Eduardo Chillida - c/Wiesbaden
- 01:00 Sociedad Zubimusu
- 01:25 Plaza Venta Berri
- 01:50 c/Benta Berri, Avda. Zumalakarregi
- 01:55 Hotel San Sebastian (Avda.Zumalakarregi)
- 02:20 Sociedad Basoetxea (c/Juan de Garay)
- 02:55 Sdad.Sansustene Pza.Txalupagilene
- 03:10 c/Matia (Dirección contraria)
- 03:20 Iglesia San Sebastian Mártir (c/Matia)
- 03:30 Avda.Satrustegi
- 03:50 tenis (Fin de la tamborrada 04:00)
|
35 |
SANSUSTENE S.C.R. |
20/01/2013 |
0.00 |
3.30 |
- 23:30 IZADA DE BANDERAS EN LA SOCIEDAD
- 24:00 IZADA OFICIAL DE BANDERAS EN LA
- 00:30 EA (Paseo de heriz)
- 00:50 ASOCIACION V-2 (calle Palacio)
- 01:15 PARROQUIA SAN SEBASTIAN MARTIR
- (calle Matia)
- 01:25 SOCIEDAD ISTINGORRA (calle Istingorra)
- 01:45 SOCIEDAD ANTIGUOTARRAK (calle Matia)
- 02:00 PNV (Plaza Jose Maria Sert)
- 02:15 ANTIGUOKO K.E. (Avda.Zarauz)
- 02:35 SOCIEDAD BASO ETXEA (calle Juan de
- Garay)
- 02:50 TAMBORRADA TENIS
- 03:15 FIN DE LA TAMBORRADA (Plaza
- Txalupagiene)
|
36 |
SOCIEDAD ISTINGORRA |
20/01/2013 |
11.00 |
14.00 |
- 11:00 C/ ISTINGORRA
- 11:00 PARROQUIA MATIA
- 11:25 PASEO DE LOS MIKELETES
- 11:30 PLAZA ESCOLTA REAL
- 11:40 ESCOLTA REAL
- 11:50 PASEO DE HERIZ
- 11:55 C/ MUNIBE
- 12:00 C/AITZGORRI
- 12:05 MATIA
- 12:15 KARMELO ETXEGARAI
- 12:20 PLAZA JOSE MARIA SERT
- 12:30 AVENIDA DE ZARAUTZ
- 12:40 BENTA BERRI
- 12:55 MATIA 31
- 13:00 JUAN DE GARAY
- 13:15 TXALUPAGILLENE
- 13:25 MATIA 15
- 13:30 CRUZ ROJA
- 13:40 CALLEJON ERROTATXO
- 13:50 ISTINGORRA
|
37 |
"IRIYARENA"
UNIBERTSITATEKO DANBORRADA KULTUR ELKARTEA |
20/01/2013 |
18.30 |
22.20 |
- 18:30 ESCUELA UNIVERSITARIA POLITECNICA (UPV/EHU) - izada-
- 18:45 recorrido AVDA. TOLOSA
- 18:50 BAR ANTIGUO BERRI
- 19:00 recorrido AVDA TOLOSA, C/DONIBANE
- GARAZI, (contra)
- 19:05 BAR KISKIL
- 19:25 recorrido AVDA TOLOSA, C/DONIBANE
- GARAZI, C/GASTEIZ
- 19:30 HOTEL ARANZAZU, BAR MANEX
- 19:40 recorrido C/GASTEIZ, PUENTE,
- ZUBIMUSU (contra), C/TRENTO
- 19:45 BAR UR GAIN
- 19:55 recorrido C/TRENTO, C/GASTEIZ (contra)
- 20:00 BAR K-BI-ERTZAINTZA (CON EKINTZA)
- 20:05 C/GAZTEIZ (contra), C/IRUÑA, AVDA. ZUMALAKARREGI, C/ONDARBIDE (contra)
- 20:10 HOTEL SAN SEBASTIAN
- 20:20 recorrido AVDA. ZUMALAKARREGI, C/SUKIA
- 20:25 PLAZA GASKONIA (con Antiguoko)
- 20:40 recorrido C/MATIA
- 20:45 SOCIEDAD BASOETXEA
- 20:55 recorrido C/MATIA, PZ BENTA BERRI
- 21:00 PLAZA BENTA BERRI
- 21:10 recorrido PZ.BENTA BERRI, AVDA ZARAUTZ (contra), C/ SIMONA LAJUST, LATERAL POLIDEPORTIVO, PZ. POLIDEPORTIVO BENTA BERRI
- 21:15 BAR POLIDEPORTIVO
- 21:35 recorrido PZ. POLIDEPORTIVO BENTA BERRI, C/ UGARTEMENDIA, PZ. JOSE MARÍA SERT( peatonal), C/ OHIENHART
- 21:40 BAR ARTIKUTZA
- 21:50 recorrido C/ OHIENHART, PZ. JULIO CARO BAROJA
- 21:55 CAFE DE MARIO; SPORT CAFE
- 22:05 recorrido PZ. JULIO CARO BAROJA, C/ RESURRECCION Mª AZKUE (contra)
- 22:10 ESCUELA UNIVERSITARIA POLITECNICA (UPV/EHU) - Arriada-
|
38 |
ZUBI MUSU ELKARTEA |
20/01/2013 |
0.30 |
4.15 |
- 00:30 Pº ONDARRETA Nº10-SOCIEDAD ZUBI MUSU
- 01:00 BAR URGAIN (por PºOndarreta-c/Donibane Garazi)
- 01:30 BAR GASTEIZ (C/Gasteiz-Avda.Tolosa)
- 01:50 BAR KISKIL (por c/Donibane Garazi a c/Gasteiz)
- 02:15 HOTEL ARANZAZU - BAR MANEX
- 02:35 MARISQUERIA
- 02:50 BAR K-BI (C/Gasteiz-c/Iruña-Avda.Zumalakarregui)
- 03:15 HOTEL CODINA - HOTEL SN.SN. (Avda.Zumalakarregi)
- 03:30 BAR URGAIN (C/Trento - pºOndarreta)
- 03:45 ZUBI MUSU elkartea
|
39 |
AMIGOS DEL EUROPA |
20/01/2013 |
16.00 |
20.00 |
- 16:00 - SAN MARTIN (Europa, bar Iturrioz, Sdad Gizartea)
- 16:40 - GETARIA- TXURRUKA- PZA GIPUZKOA (parada
- frente a la Diputación) - ELKANO (parada frente al
- mesón Martin) - BOULEVARD - PZA SARRIEGI
- 17:20 - BOULEVARD - HERNANI (parada frente a la
- casa Consistorial) - ANDIA - MIRAMAR (parada
- frente al Barque)
- 18:30 - URBIETA (parada frente al Koldo Mitxelena) -
- LARRAMENDI - EASO (parada frente a Bomberos
- y Guardia Municipal)
- 19:20 - EASO - ZUBIETA - MARINA (parada frente sdad.
- Itxas Gain) - ZUBIETA - PZA.VINUESA (parada
- frente al club Atletico San Sebastián) - SAN
- MARTIN (parada final frente al hotel Europa)
|
40 |
ANASTASIO FEMENINA |
20/01/2013 |
17.00 |
21.00 |
- 17:15 EASO BARANASTASIO
- 17:30 SAN MARTIN BAR ITURRIOZ
- 17:45 FUENTERRABIA CAFETERIA DOVER
- 18:00 AVDA.LIBERTAD CLUB CANTABRICO
- CHURRUCA
- ELKANO
- 18:30 BOULEVARD
- TERRAZA AYUNTAMIENTO
- 19:00 AVENIDA, URBIETA, SAN MARTIN
- 19:15 BUEN PASTOR, CATEDRAL, SAN BARTOLOME
- 19:30 EASO(REPARADORAS)-PUB SNOOPY
- 20:30 AVENIDA, URBIETA, ARRASATE
- 21:00 EASO LOCAL SOCIAL
|
41 |
ANASTASIO JUVENIL |
20/01/2013 |
17.00 |
20.30 |
- 17:30 EASO BARANASTASIO
- 17:45 SAN MARTIN
- 18:00 FUENTERRABIA
- 18:15 SAN MARCIAL
- GETARIA
- CHURRUCA
- ELKANO
- 18:30 BOULEVARD
- TERRAZA AYUNTAMIENTO
- 19:00 HERNANI-AVENIDA, URBIETA, SAN MARTIN
- 19:15 CATEDRAL BUEN PASTOR
- 19:45 SAN BARTOLOME-EASO REPARADORAS
- 20:30 EASO LOCAL SOCIAL
|
42 |
ANASTASIO SENIOR |
20/01/2013 |
17.00 |
21.15 |
- 17:00 EASO
- 17:15 SAN MARTIN
- 17:30 FUENTERRABIA
- 17:40 AVDA LIBERTAD
- CHURRUCA
- ELKANO
- 18:15 BOULEVARD
- TERRAZA AYUNTAMIENTO
- 18:30 HERNANI
- 18:45 MIRAMAR SOCIEDAD BASOLLUA
- URBIETA SAN MARTIN
- 19:30 BUEN PASTOR-LOIOLA
- 19:30 ARRASATE
- 20:15 MARINA SOCIEDAD ONDAR GAIN
- 21:00 SAN MARTIN HOTEL EUROPA
- 21:15 EASO LOCAL SOCIAL
|
43 |
ATLETICO SAN SEBASTIAN CLUB |
20/01/2013 |
19.00 |
23.00 |
- 19:00 PLAZA VINUESA - ATLETICO S.S.
- 19:15 C/ SAN MARTIN - HOTEL EUROPA
- 19:25 C/ SAN MARCIAL - BAR LA ESPIGA
- 20:00 C/ ELCANO - MESON ELCANO
- 20:45 AVENIDA DE LA LIBERTAD - RADIO S.S.
- 21:00 C/ BERGARA - SDAD. LOS CORCONES
- 21:20 C/ REYES CATOLICOS - BARE
- 21:50 C/ EASO - BOMBEROS
- 22:15 C/ TRIUNFO - BAR HARITZA
- 22:45 C/ MARINA - SDAD. ONDAR GAIN
- 23:00 PLAZA VINUESA - ATLETICO S.S.
|
44 |
C.D. LAGUN ARTEA |
20/01/2013 |
20.00 |
0.00 |
- 20:00 URBIETA Nº59 (C.D. LAGUN ARTEA)-MORAZA-AMARA
- 20:20-20:30 ARROKA (C.D. VASCONIA) - PLAZA EASO
- 20:35-20:45 AUTONOMIA (BAR ERDIKO)
- 20:50-21:00 SALUD (HARITZA ELKARTEA)
- 21:10-21:15 SALUD (DONOSTI BERRI)
- 21:20-21:30 AMARA (PARROQUIA SANTIAGO)-PLAZA EASO
- 21:30-21:35 MORAZA (BAR ESNAOLA)
- 21:45-21:50 PRIM (COLEGIO SAN JOSE)-LARRAMENDI
- 22:05-22:15 EASO (BOMBEROS)
- 22:15-22:25 EASO (P.ANASTASIO)-ARRASATE-PLAZA ZARAGOZA-TRIUNFO
- 22:30-22:40 SAN MARTIN(HOTEL EUROPA)-PLAZA BUEN PASTOR
- 23:00 KOLDO MITXELENA
- 23:30 REYES CATOLICOS (EXPRESS)-MORAZA
- 23:40-23:45 URBIETA (C.D. LAGUN ARTEA)
|
45 |
CANTABRICO |
20/01/2013 |
1.30 |
4.30 |
- 01:15 CLUB CANTABRICO AVENIDA
- 01:45 BAR BASQUE- URBIETA-AVENIDA-EASO-
- ZUBIETA
- 02:15 PUB HOLLYWOOD- SAN MARTIN-BUEN PASTOR
- 02:45 KOLDO MITXELENA-BUEN PASTOR-S. MARTIN
- 03:15 PUB SPLASH-CALLE REYES CATOLICOS-VUELTA CALLE SAN MARTIN
- 03:45 CORCONES-ARRASATE-GETARIA-AVENIDA
- 04:15 CLUB CANTABRICO-AVENIDA.
- NOTA: DESDE EL BAR BASQUE HASTA EL PUB HOLLYXOOD SE PASARA Y PARARA FRENTE A LOS RELOJES DE LA CONCHA. ESTO MOTIVARA UN RETRASO DE 15-20 MIN. A PARTIR DE LAS 2:15 HORAS.
|
46 |
CATEDRAL CENTENARIO ASOC. |
20/01/2013 |
20.00 |
0.00 |
- 20:00 KOLDO MITXELENA
- REYES CATOLICOS
- 20:25 MORAZA
- 20:35 EASO
- 21:00 SAN MARTIN
- LOIOLA
- 21:30 AVENIDA DE LA LIBERTAD
- BERGARA
- 22:00 ARRASATE
- PLAZA BILBAO
- ALFONSO VIII
- 22:30 FUENTERRABIA
- SANCHEZ TOCA
- REYES CATOLICOS
- 23:00 BUEN PASTOR
- URBIETA
- LARRAMENDI
- REYES CATOLICOS
- 00:00 BUEN PASTOR
|
47 |
ESKAUT GIA |
20/01/2013 |
15.30 |
21.30 |
- 15:30 HERMANITAS DE LOS POBRES
- 15:45 ONCOLOGICO
- 16:15 CUESTA ALDAKONEA 16:20 CALZADA DE EGIA
- 16:25 CALLE MISERICORDIA 16:30 CALLE MIRACRUZ
- 16:32 CALLE PADRE LARROCA
- 16:35 IGLESIA SAN IGNACIO
- 16:50 CALLE SAN FRANCISCO
- 16:55 CALLE IPARRAGUIRRE
- 17:00 CALLE MIGUEL IMAZ 17:05 AVDA.ZURRIOLA
- 17:10 BOULEVARD 17:20 NARRICA
- 17:25 PZA.SARRIEGI 17:35 NARRICA
- 18:10 31 AGOSTO 18:15 IGLESIA STA.MARIA
- 18:30 MAYOR 19:05 BOULEVARD
- 19:15 ELCANO 19:20 CALLE TXURRUKA
- 19:23 AVENIDA DE LA LIBERTAD 19:25 GETARIA
- 19:30 PZA.BILBAO 19:45 PRIM
- 19:48 LARRAMENDI 19:50 EASO BOMBEROS
- 20:05 URDANETA
- 20:08 URBIETA ESCUELAS PUBLICAS
- 20:20 FINAL (FRENTE A LAS ESCUELAS PUBLICAS)
|
65 |
JESUITAK IKASTETXEA |
20/01/2013 |
17.30 |
20.30 |
- 17:30 COLEGIO SAN IGNACIO
- 17:35 AVDA. NAVARRA
- 17:40 JOSE ARANA
- 17:45 PZA.CHOFRE
- 18:05 BERMINGHAM
- 18:10 ZABALETA
- 18:15 GRAN VIA
- 18:30 AVDA.ZURRIOLA
- 19:05 RAMON MARIA LILI
- 19:10 USANDIZAGA
- 19:15 PZA.ZUBEROA-TRUEBA-BITERI
- 19:30 PºCOLON
- 19:50 S.IZPIZUA
- 20:05 CLAUDIO DELGADO
- 20:25 SEG. IZPIZUA-JOSE Mº SOROA-AVDA.NAVARRA
- 20:30 COLEGIO SAN IGNACIO
|
66 |
KONDARRAK S.R. |
20/01/2013 |
22.00 |
1.45 |
- 22:00 RAMON Y CAJAL (SOCIEDAD)
- 22:15 PLAZA USANDIZAGA (ITXAS BURU Y GURE BORDA)
- 22:30 USANDIZAGA (MOTO CLUB)
- PEÑA Y GOÑI - Pº COLON
- 22:45 NUEVA (ERREKA MARI)
- SAN FRANCISCO
- 23:00 TRUEBA (GIMNASTICA DE ULIA)
- 23:10 MIRACRUZ (UMORE ONA)
- PADRE LARROCA
- 23:20 CARQUIZANO (CLUB CICLISTA)
- GRAN VIA-PLAZA VASCONIA
- 23:30 TXOFRE (TXOKO DE RAMIRO)
- 23:45 PLAZA DEL TXOFRE (ARRIADA DE
- BANDERAS)
- 00:45 BERMINGHAN (PLAZA NAFARROA)
- GENERAL ARTECHE - BERMINGHAN
- 01:15 ZABALETA Nº26 (ITXAS GAIN)
- GRAN VIA-Pº DE COLON
- 01:30 RAMON Y CAJAL
- 01:45 RAMON Y CAJAL Nº4-SOCIEDAD
|
67 |
LA GAVIOTA ASOCIACION P. CULTURAL |
20/01/2013 |
17.00 |
21.00 |
- 17:00 CAFETERIA MARTIN BERASATEGUI"KURSAAL"
- AVDA.ZURRIOLA-PEÑA Y GOÑI-PºCOLON
- 17:20 SOCIEDAD LAGUN GARBIAK
- ZABALETA
- 17:50 SOCIEDAD ITXAS GAIN
- ZABALETA-J.M.BARANDIARAN
- 18:15 SOCIEDAD ANTXETA
- J.M.BARANDIARAN-AVDA.NAVARRA-S.FRANCISCO
- SEGUNDO IZPIZUA
- 18:40 PLAZA DEL TXOFRE
- BERMINGHAM-PZA NAF.BEHERA-CARQUIZANO
- 19:00 CLUB CICLISTA DONOSTIARRA
- CARQUIZANO-P.LARROCA-MIRACRUZ
- 19:15 SOCIEDAD UMORE ONA
- P,LARROCA-PZA BITERI-SAN FRANCISCO,TRUEBA
- 19:40 GIMNASTICA DE ULIA
- S.FRANCISCO-PZA.CATALUÑA-C.LUZURIAGA-
- RAMON Y CAJAL
- 20:05 SOCIEDAD KONDARRAK- AVDA.ZURRIOLA
- 20:30 CAFETERIA MARTIN BERASATEGI "KURSAAL"
|
68 |
LAGUN GARBIAK |
20/01/2013 |
0.00 |
3.45 |
- 23:45 PºCOLON 7 SDAD.LAGUN GARBIAK
- PZA EUSKADI-MIRACRUZ-S. ESNAOLA-TRUEBA
- 00:25 S.D.GIMNASTICA DE ULIA
- PADRE LARROCA-MIRACRUZ
- 00:40 SOCIEDAD UMORE ONA
- P.LARROCA-CARQUIZANO
- 00:55 CLUB CICLISTA DONOSTIARRA
- GRAN VIA-J Mª SOROA-RENTERIA
- 01:15 SOCIEDAD EL CANGREJO
- J.Mª SOROA-SEGUNDO IZPIZUA-ENTRADA PLAZA
- 01:30 PLAZA CHOFRE- BERMINGHAM-ZABALETA
- 02:05 CASA GALICIA
- 02:10 SDAD. ITXAS GAIN
- GRAN VIA-PASEO COLON-RAMON Y CAJAL
- 02:30 SOCIEDAD KONDARRAK- PLAZA USANDIZAGA
- 02:40 SDAD.GURE BORDA
- 02:50 ITXAS BURU-IPARRAGIRRE-NUEVA
- 03:05 MARRUMA ELKARTEA- NUEVA-P.COLON
- 03:20 PASEO COLON 7 SDAD. LAGUN GARBIAK
|
69 |
TAMBORRADA SOCIEDAD KURSAAL |
20/01/2013 |
20.45 |
23.47 |
- 20:45 ZURRIOLA
- 21:00-21:10 RAMON Y CAJAL
- LUZURIAGA
- PLAZA CATALUÑA
- 21:18-21:33 PLAZA VITERI
- PADRE LARROCA
- MIRACRUZ
- GLORIA
- 21:43-21:55 PLAZA EUSKAL HERRIA
- JOSE MARIA SOROA
- 22:05-22:15 RENTERIA
- JOSE MARIA SOROA
- ISPIZUA
- 22:23-22:33 PLAZA TXOFRE
- BERMINGHAN
- 22:43-22:53 ZABALETA
- PLAZA LUISTAR LANGILLEN
- 23:01-23:11 MIGUEL IMAZ
- USANDIZAGA
- RAMON Mª LILI
- 23:21-23:31 KURSAAL
- 23:37-23:47 ZURRIOLA
|
70 |
TXOFREKO LAGUNAK K.E. |
20/01/2013 |
0.00 |
3.45 |
- 00:00 - 00:20 PLAZA NAFARROA BEHERA (PARADA)
- BERMINGHAN
- 00:20 - 00:40 PLAZA DEL TXOFRE (SEDE SOCIAL) (PARADA)
- BERMINGHAN, ZABALETA
- 0:45 - 01:00 SOCIEDAD ITXAS GAIN (PARADA)
- ZABALETA, GRAN VIA, PASEO COLON, RAMON Y CAJAL
- 01:05 - 01:20 SOCIEDAD KONDARRAK (PARADA)
- RAMON Y CAJAL, USANDIZAGA
- 01:23 - 01:35 SOCIEDAD GURE BORDA (PARADA)
- USANDIZAGA, PASEO COLON, TRUEBA
- 01:40 - 01:55 SOCIEDAD GIMNASTICA DE ULIA (PARADA)
- SECUNDINO ESNAOLA, PADRE LARROCA, CARQUIZANO
- 02:00 - 02:15 SOCIEDAD CLUB CICLISTA DONOSTIARRA (PARADA)
- CARQUIZANO, PADRE LARROCA, MIRACRUZ
- 02:20 - 02:40 SOCIEDAD UMORE ONA (PARADA)
- MIRACRUZ, GLORIA, JOSE MARIA SOROA
- 02:45 - 02:50 PLAZA VASCONIA (ANTIGUO LUGAR FUENTE TXOFRE) (PARADA)
- JOSE MARIA SOROA, RENTERIA
- 02:55 - 03:05 SOCIEDAD EL CANGREJO (PARADA)
- RENTERIA, JOSE MARIA SOROA, SEGUNDO IZPIZUA
- 03:10 - 03:25 ESQUINA SEGUNDO IZPIZUA CON CLAUDIO DELGADO ( PARADA)
- SEGUNDO IZPIZUA
- 03:30 - 03:45 PLAZA DEL TXOFRE (SEDE SOCIAL ) (PARADA)
|
71 |
UMORE ONA |
19/01/09 |
23.30 |
3.45 |
- 23:30 MIRACRUZ 28 SDAD.UMORE ONA
- P.LARROCA-MIRACRUZ-PZA.VASCONIA-J.Mª
- SOROA-BERMINGHAN
- 00:00 PLAZA CHOFRE
- SEGUNDO IZPIZUA-J.M.SOROA
- 00:15 RENTERIA SDAD. EL CANGREJO
- J.M.SOROA-PZA VASCONIA-GRAN VIA
- 00:40 SDAD. GURE TXOKOA
- 00:50 CARQUIZANO CLUB CICLISTA
- P.LARROCA-SECUNDINO ESNAOLA
- 01:10 PZA NAFARROA BEHERA
- SECUNDINO ESNAOLA-BERMINGHAM-CENTRO CASTILLA LEON
- 01:30 ZABALETA SDAD. ITXAS GAIN-GRAN VIA-PºCOLON
- 01:50 RAMON Y CAJAL SDAD. KONDARRAK
- 02:10 USANDIZAGA SDAD. GURE BORDA- PEÑA Y GOÑI
- 02:25 PºCOLON SDAD. LAGUN GARBIAK
- 02:40 NUEVA SDAD. MARRUMA-TRUEBA
- 02:50 SDAD.GIMNASTICA DE ULIA
- SECUNDINO ESNAOLA-P LARROCA
- 03:15 SDAD.UMORE ONA
|
72 |
ZURRIOLA IKASTOLAKO HELDUEN DANBORRADA |
20/01/2013 |
18.45 |
22.15 |
- 18:45 Zurriola ikastola (Hurra)
- 19:00 Ategorrietako Galtzara Zaharra - Jose
- Arana - Segundo Izpizua
- 19:10 Claudio Delgado (Sorgiña taberna)
- 19:30 Nafarroa hirib.- Ategorrieta hirib.- Atarizar kalea QUAVITAE
- 19:40 QUAVITAE
- 19:50 Atarizar kalea, Ategorrieta Hiribidea, Rentería
- 20:05 Rentería (Cangrejo elkartea)
- 20:15 Rentería - Ategorrieta hirib. - Gloria
- 20:20 Gloria (Txofre -Kiskurra)
- 20:35 Txofre kalea - Nafarroa Behera
- 20:45 Nafarroa Behera
- 20:55 Galtzara Nagusia - Zabaleta
- 21:00 Zabaleta (Itsas Gain Elkartea)
- 21:15 Galtzara Nagusia - Kolon pas. - Ramon y
- Cajal
- 21:20 Kondarrak Elkartea
- 21:35 Zabaleta - Segundo Izpizua - Bermingham
- 21:55 Txofre
- 22:05 Klaudio Delgado - Nafarroa hirib. -
- Ategorrietako Galtzara Zaharra
- 22:15 Zurriola ikastola (Hurra)
|
73 |
ARRANO ELKARTEA |
20/01/2013 |
21.00 |
0.00 |
- 21:00 VIRGEN DEL CARMEN
- 21:45 TEJERIA
- 22:00 EGIA
- 22:30 EGIA
- 23:00 AMETZAGAÑA
- 23:15 VIRGEN DEL CARMEN
- 23:30 BAZTAN
- 23:45 PLAZA BERRI
|
74 |
DONOSTI GAIN |
20/01/2013 |
8.00 |
12.00 |
- 08:00 AVDA.AMETZAGAÑA SDAD.DONOSTI GAIN
- 08:15 PLAZA IRURESORO
- 08:30 SOCIEDAD UR ZALEAK
- 09:00 IGLESIA FRANCISCANOS
- 09:45 EGIA CAJA DE AHORROS
- 10:00 PARQUE ALCOLEA-CLINICA QUIRON
- 10:50 EGUIA RESIDENCIA DE ANCIANOS
- 11:10 AMETZAGAÑA-PARROQUIA MARIA REINA
- 11:30 AVDA. BAZTAN
- 11:40 VIRGEN DEL CARMEN-ARRANO
- 12:00 AVDA.AMETZAGAÑA-DONOSTI GAIN
|
75 |
LOIOLATARRA C.D. |
20/01/2013 |
0.00 |
2.30 |
- 23:45 SIERRA ARALAR
- 00:15 ATARI EDER
- 00:30 ZUBI ONDO
- 00:45 SIERRA URBASA
- 01:15 IGLESIA
- 01:30 PARQUE
- 01:45 SIERRA ARALAR
- 02:00 PLAZABURU
- 02:10 SIERRA URBASA
- 02:30 IGELTEGI
- 03:00 SIERRA ARALAR
|
90 |
KRESALA NAGUSI |
20/01/2013 |
7.00 |
10.30 |
- 08:00 EUSKAL HERRIA 9 KRESALA ELKARTEA
- 08:10 ALDAMAR-SORALUZE
- 08:20 SORALUZE SDAD.ARTESANA
- SAN JUAN-SAN VICENTE
- 08:30 SAN VICENTE SDAD.ESPERANZA
- NARRIKA-31 AGOSTO
- 08:40 31 DE AGOSTO SDAD.KANOIETAN-SDAD.
- HAMAIKAK BAT-SDAD.GAZTELUPE
- 08:00 SANTA MARIAKO ATRIOA
- 08:05 ELBIRA ZIPITRIA
- 08:10 SDAD.GAZTELUBIDE
- 08:15 MARI-PORTALETAS-MUELLE-PORTALETAS-
- MARI-EUSKAL BILERA
- 08:30 IGENTEA UDALETXEA - HERNANI
- 08:45 AVENIDA -AVENIDA XXI - GARIBAI
- 09:10 GARIBAI HERRI IRRATIA
- ANDIA-PZA.GIPUZKOA-LEGAZPI-SAN JUAN
- 09:20 SARRIEGI - NARRIKA-PESCADERIA
- 09:45 CONSTITUCION-IÑIGO-ALDAMAR
- 10:15 EUSKAL HERRIA 9 KRESALA ELKARTEA
|
91 |
OLLAGORRA |
20/01/2013 |
20.30 |
23.55 |
- 20:30 BATERIA DE LAS DAMAS
- 21:15 SALIDA SDAD.OLLAGORRA
- CALLE MARI
- 21:25 SALIDA CALLE MARI EUSKAL BILLERA
- PUERTO-MAYOR
- 21:35 SALIDA FERMIN CALBETON CASA SARRIEGUI
- SAN JERONIMO-BOULEVARD
- 21:55 SALIDA QUIOSCO BOULEVARD
- BOULEVARD
- 22:15 SALIDA PLAZA SARRIEGUI
- NARRICA
- 22:40 SALIDA CONSTITUCION
- IÑIGO-SAN JUAN-SAN VICENTE
- 22:55 SALIDA SOCIEDAD ESPERANZA
- NARRIKA-31 AGOSTO
- 23:00 SALIDA 31 DE AGOSTO KAÑOIETAN
- 23:10 SALIDA 31 DE AGOSTO HAMAIKAK
- BAT
- 23:20 SALIDA 31 DE AGOSTO
- GAZTELUPE
- 23:30 SALIDA BASILICA SANTA MARIA
- 23:40 SALIDA VIRGEN DEL CORO
- GAZTELUBIDE
- 23:45 SALIDA MARI SDAD. OLLAGORRA
- 24:00 SALIDA BAJADA DE BANDERA
|
92 |
SOCIEDAD FOTOGRAFICA DE GIPUZKOA |
20/01/2013 |
19.00 |
21.45 |
- 19:00 SALIDA DESDE LA SFG C/ SAN JUAN
- C/SAN JUAN-C/31 DE AGOSTO-C/MAYOR-C/FERMIN CALBETON
- 19:15 LLEGADA A KAI ALDE C/FERMIN CALBETON
- C/FERMIN CALBETON-C/MAYOR-BOULEVARD
- 19:30 LLEGADA AL KIOSKO DEL BOULEVARD
- C/SAN JERONIMO
- 19:50 LLEGADA A LA PLAZA CONSTITUCION
- C/SAN JERONIMO
- 20:15 LLEGADA A KANOIETAN PZA ALVARO LERSUNDI
- C/SAN JERONIMO-C/31 DE AGOSTO-C/SORALUC E
- 20:30 LLEGADA AL CIRUCULO RIOJANO C/SORALUCE
- C/SORALUCE-C/ALDAMAR-C/EUSKAL HERRIA
- 20:45 LLEGADA A KRESALA C/EUSKAL HERRIA
- C/EUSKAL HERRIA-C/ALDAMAR-BRETXA-C/SAN JUAN
- 21:00 LLEGADA A PLAZA SARRIEGI
- C/NARRICA-C/PESCADERIA
- 21:20 LLEGADA A CASA DE ALAVA C/ PESCADERIA
- C/PESCADERIA-C/SAN JUAN
- 21:45 FINAL DE LA TAMBORRADA EN LA SFG C/ SAN JUAN
|
93 |
UNION ARTESANA |
20/01/2013 |
21.00 |
1.00 |
- 22:00 PZA. ZULOAGA-SORALUCE
- 22:15 31 AGOSTO
- 22:30 SANTA MARIA
- 22:45 MARI
- 23:00 IGENTEA-BOULEVARD
- 23:15 ALDAMAR
- 23:25 SARRIEGI
- EMBELTRAN
- SAN JERONIMO
- 23:40 CONSTITUCION
- 01:00 NARRIKA
- 01:05 SAN VICENTE
- 01:30 SORALUCE
|
94 |
XARMANTA ELKARTEA |
20/01/2013 |
3.30 |
6.30 |
- 03:30-03:40-EUSKAL HERRIA
- 03:40-03:45-ALDAMAR
- 3:50-04:00-BOULEVARD
- 04:05-MAYOR
- 04:10-FERMIN CALBETON
- 04:15-04:25-MARI-EUSKAL BILLERA
- 04:25-04:30-PUERTO
- 04:30-04:45-CONSTITUCION
- 04:50-SAN JERONIMO
- 04:55-31 AGOSTO
- 05:00-05:10-SANTA MARIA
- 05:15-05:20-31 AGOSTO-GAZTELUPE
- 05:25-05:35-31 AGOSTO-KANOIETAN
- 05:40-05:50-NARRIKA
- 05:55-08:10-PLAZA SARRIEGI
- 08:15-SAN JUAN
- 08:20-BRECHA
- 08:25-EUSKAL HERRIA
|
95 |
ZUBI GAIN |
20/01/2013 |
16.30 |
20.00 |
- 16:30 CAMPANARIO 10 SDAD.ZUBI GAIN
- 16:45 FERMIN CALBETON
- 16:50 SAN JERONIMO
- 17:00 CONSTITUCION
- 17:20 PUERTO
- 17:30 SANTA MARIA
- 17:45 31 AGOSTO
- 17:50 SAN VICENTE
- 18:10 SORALUCE
- 18:30 ALDAMAR
- 18:45 PLAZA SARRIEGI
- 19:10 MARI
- 19:30 GAZTELUBIDE
- 20:00 CAMPANARIO 10 SDAD.ZUBI GAIN
|
<< Itzuli
|
Castellano
Historia
Egitaraua
Haur danborrada
Helduen Tamborrada
:. Ordutegi
eta Ibilbideak .:
Uniformeak
Donostiako martxa
Urrezko danborrak
Hiritar merituaren
dominak
|